Zakład pogrzebowy Elizjum Warszawa Wola

Zakład pogrzebowy Elizjum Warszawa Wola

Zakład pogrzebowy Elizjum od wielu lat funkcjonuje w branży pogrzebowej. Lata uczestnictwa w stołecznej branży funeralnej pozwoliły na zdobycie bogatego doświadczenia oraz na zrozumieniu potrzeb rodzin zmarłych. Warszawski zakład pogrzebowy wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta, zrozumieniem i empatią. Osoby korzystające z usług pogrzebowych firmy Elizjum Warszawa Wola mogą liczyć na kompleksową pomoc już od pierwszego kontaktu. Świadczone usługi wykonywane są zawsze najwyższej jakości, zachowując przy tym przystępne ceny. Zakład pogrzebowy Warszawa Wola mieści się w bardzo dogodnej lokalizacji, dojazd jest możliwy zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

 

Usługi pogrzebowe Warszawa Wola

            Zakład pogrzebowy Elizjum działający na Warszawskiej Woli wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom świadczy swoje usługi 24 godziny, 7 dni w tygodniu. W tym czasie Klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc i możliwość przyjechania po ciało, które następnie przewożone jest do własnej chłodni. Usługi transportu ciała obejmują całą warszawską Wolę.

Firma pogrzebowa Elizjum z Warszawskiej Woli nieustannie dąży do podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników, którzy na co dzień odznaczają się wysoką kulturą osobistą.

usługi pogrzebowe Wola

Zakład pogrzebowy Elizjum Wola stara się odciążyć rodzinę w wielu czynnościach, aby ta mogła spokojnie oddać się żałobie i chwili zadumy. Jedną z opisywanych czynności są formalności urzędowe, które dopełnia w miarę możliwości warszawski zakład pogrzebowy Elizjum.

Zakład pogrzebowy Elizjum Warszawa Wola posiada bardzo szeroką ofertę świadczonych usług, do wielu z nich należy:

– pogrzeb tradycyjny

– pogrzeb świecki

– pogrzeb wojskowy

– pogrzeb dziecka martwourodzonego

– kremacje

– transport zwłok do własnej chłodni

– odzież dla zmarłych

– klepsydry

– e- Nekrologi

– międzynarodowy transport zmarłych

– portret pogrzebowy

– oprawa florystyczna

– oprawa muzyczna

Dane kontaktowe Zakładu usług pogrzebowych Elizjum Wola:

W celu zapoznania się z ofertą i świadczonymi usługami, zapraszam do odwiedzenia strony internetowej zakładu pogrzebowego Elizjum.

Zakład pogrzebowy Elizjum posiada wiele oddziałów na terenie Warszawy, w wielu dzielnicach.

Telefon: 513 059 721

519 666 163

E-mail: biuro@elizjum-warszawa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *