Usługi pogrzebowe i epitafia

Usługi pogrzebowe i epitafia

Śmierć bliskich osób zawsze przepełnia nas smutkiem i nieopisanym bólem. Są to chwile bardzo ciężkie, w których szukamy zrozumienia i potrzebujemy wsparcia oraz pomocnej dłoni. Jesteśmy dla państwa, by w tych ciężkich chwilach pomóc Państwu pożegnać bliskich godnie i z należnym im szacunkiem.

Dla wszystkich mieszkańców Zielonej Góry i okolic uruchomiliśmy portal branżowy który ma pomóc odnaleźć odpowiedni zakład pogrzebowy w Zielonej Górze.

Cecha charakterystyczną rynku usług pogrzebowych w Zielonej Górze jest stosunkowa niska cena trumien, dzięki czemu w wielu przypadkach koszt ceremonii powinien się zamknąć poniżej kwoty zasiłku pogrzebowego. Przygotowując listę firm pogrzebowych działających na terenie Zielonej góry i okolic w promieniu do 20 kilometrów wzięliśmy pod uwagę:

* przewozy osób zmarłych z domu do prosektorium
* wypłaty zasiłków pogrzebowych i kredytowanie usług
* posiadane przez firmę karawany
* wsparcie psychologa
* organizacje ceremonii pogrzebowej obecność (windy, namiotu, nagłośnienia itp)
* międzynarodowy transport zwłok
* załatwianie wszelkich formalności w imieniu rodziny
* budowę i sprzedaż nagrobków
* odzież żałobną
* organizację styp
* kremacje zwłok (spopielenie)
* ekshumacje zwłok
* czyszczenie nagrobków , sprzątanie grobów, opiekę nad grobami

Jest to propozycja nad wyraz uczciwa, nie biorąca pod uwagę miejskiej firmy, gdyż według redakcji wyższą jakość usług w branży pogrzebowej oferują mieszkańcom Zielonej góry firmy z sektora prywatnego. Prezentowane firmy posiadają polecenia od osób, które już wcześniej korzystały z ich usług.

Jeśli użytkownicy internetowi portalu Funer cierpią po śmierci bliskiej osoby, to w ich ręce oddajemy dział epitafia. Jest to jedyne tego typu darmowe rozwiązanie w Polsce, oferujące możliwość wstawiania darmowych nekrologów wspomnień i zapalania na nich świeczek, czym godnie upamiętniamy naszego drogiego zmarłego i łatwiej będzie nam pogodzić się z jego odejściem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *