Pogrzeb w Sosnowcu

Pogrzeb w Sosnowcu

Śmierć osoby bliskiej to zawsze traumatyczne przeżycie dla rodziny. Osoby bliskie zmarłemu muszą nauczyć się radzić sobie ze smutkiem i poczuciem straty. Jednak w pierwszej kolejności zajmują się organizowaniem pogrzebu i ogarniają pozostałe kwestie z nim związane. W tym momencie warto skorzystać z usług zakładu pogrzebowego, dzięki czemu cały ten proces będzie zdecydowanie prostszy, niż gdybyśmy robili to w sposób całkowicie samodzielny.

Zakład pogrzebowy Sosnowiec

Pracownicy zakładu pomogą zorganizować pogrzeb i na życzenie mogą zająć się wszelkimi formalnościami z nim związanymi. Na miejscu istnieje szeroki wybór trumien i urn, wykonanych z różnych gatunków drewna lub innych materiałów, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W ofercie znajdują się również:
• wieńce, wiązanki i wianki na trumnę
• garderoba dla zmarłych ( dorosłych i dzieci)
• dewocjonalia ( książeczki, różańce, medaliki, obrazki)
• wytrzymałe tabliczki na trumienne
• klepsydry
• księgi kondolencyjne
• transport ciała karawanem na miejsce uroczystości
• oprawa muzyczna pogrzebu
Oferujemy także transport zwłok. Także zakres usług, które świadczymy jest naprawdę szeroki.

pogrzeby sosnowiec

Doświadczenie

Zakład pogrzebowy Sosnowiec posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów. Podchodzimy w sposób indywidualny do potrzeb każdej osoby, która odwiedza nasze biuro. Personel, który zatrudniamy na każdym etapie służy pomocą i udziela wskazówek oraz wyjaśnień, gdy zachodzi taka potrzeba. Usługi świadczymy na terenie Sosnowca. Podczas wykonywania pracy mamy na uwadze, że każdej osobie zmarłej należy się godny pochówek, a rodzina zmarłego potrzebuje wsparcia na etapie planowania pogrzebu, jak i w trakcie ceremonii pogrzebowej oraz po jej zakończeniu. Wizerunek naszej firmy budujemy w bardzo prosty sposób, a mianowicie profesjonalnie wykonując swoją pracę i zadania, które się na nią składają. Wiemy, że to jak wykonujemy naszą pracę wpływa na naszą opinię, dlatego dokładamy wszelkich starań by jakość usług, które świadczymy była jak najlepsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *