Organizacja pogrzebu – jak obniżyć koszty?

Organizacja pogrzebu – jak obniżyć koszty?

Organizacja pochówku bliskiej nam osoby to niemały wydatek. Zasiłek pogrzebowy wynosi cztery tysiące złotych – mogłoby się wydawać, że jest to spora kwota, jednak w praktyce okazuje się, że koszty mogą być znacznie wyższe. Jest to częsty problem osób, które nie mają dużej ilości wolnej gotówki, jednak pragną zorganizować godny pochówek. Pogrzeby w Gdyni nie muszą być drogie, jeśli skorzystamy z doradztwa oraz usług profesjonalnego przedsiębiorstwa pogrzebowego. W ten sposób nie tylko obniżymy koszty do absolutnego minimum, ale również zyskamy spokój, który jest najważniejszy w okresie żałoby.

Bezgotówkowe rozliczenie ceremonii

Pogrzeby Gdynia organizowane przez wieloletni zakład pogrzebowy, to przede wszystkim troska o zadowolenie klienta. Obsługa jest empatyczna, a także w pełni wyspecjalizowana. Każdy żałobnik może liczyć na fachowe doradztwo – wysokiej klasy Dom Pogrzebowy nie nastawia się na zyski, lecz satysfakcję klienta. Renoma takiego zakładu budowana jest latami – skorzystanie z usług takie firmy będzie więc najkorzystniejsze.
Pogrzeby rozliczane bezgotówkowo nie generują dodatkowych obciążeń finansowych, przez co decyduje się na nie ogromna ilość osób. Jest to jedyne rozsądne rozwiązanie w przypadku, gdy nie posiadamy wolnej gotówki. Pożyczanie pieniędzy od znajomych, czy też banku jest kompletnie bez sensu. Zakład pogrzebowy załatwia w imieniu klienta wszelkie formalności związane z zasiłkiem pogrzebowym.

Usługi bezpłatne

Wiele przedsiębiorstw pogrzebowych oferuje usługi nieodpłatne – jest to spore odciążenie żałobników. Zwykle możemy na to liczyć w momencie, gdy zlecamy kompleksową organizację pochówku. Najczęściej klient może liczyć na darmową pomoc prawną, transport, przemowę końcową, czy też obrazki pamiątkowe. Zakres oferty może się różnić w zależności od tego, jaki zakład pogrzebowy wybierzemy. Dobrze jest przed podjęciem opinii zorientować się, jakie usługi świadczone są bezpłatnie. W ten sposób jeszcze bardziej obniżymy koszt organizacji pochówku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *