Kostrzyn nad Odrą – usługi pogrzebowe „Sacrum”

Kostrzyn nad Odrą – usługi pogrzebowe „Sacrum”

Na szukanie ofert firmy pogrzebowej za życia jest zawsze za wcześnie, a po śmierci w wielkiej traumie i często pośpiechu musi to zrobić rodzina zobowiązana moralnie do spełnienia chrześcijańskiego obowiązku pochowania ludzkich szczątków. Jak wybrać dobrą firmę świadczącą usługi pogrzebowe?

Zakład pogrzebowy Sacrum

W opiniach umieszczonych na stronie www firmy jest wiele miłych słów i podziękowań. Jeden z wpisów budzi szczególne zaufanie: „Sacrum to naprawdę firma z zasadami”.
Taka pochwała za profesjonalizm i szacunek dla żałoby nie jest rzeczą powszechną, łatwą do uzyskania. Zakład pogrzebowy Sacrum działający na terenie dwóch województw – zachodniopomorskiego i lubuskiego dzięki kompleksowej ofercie na usługi pogrzebowe oraz zatrudnianiu niezwykle kompetentnych pracowników gwarantuje świadczenie usług funeralnych na najwyższym poziomie. Kostrzyn nad Odrą jest siedzibą centrali firmy. Poza Kostrzynem zakład pogrzebowy Sacrum ma również biura w Dębnie i Myśliborzu.

Od czego zacząć organizowanie pogrzebu?

Pierwsza decyzja dotyczy eksportacji zwłok – tu niezależnie od miejsca zgonu potrzebna jest usługa transportowa. Kontaktując się (można to zrobić całą dobę siedem dni w tygodniu) z pracownikiem firmy Sacrum możemy usługę eksportacji załatwić od ręki. Podczas spotkania z przedstawicielem firmy można zdecydować o podjęciu z Sacrum szerszej współpracy i zlecić wykonanie usługi przygotowania i przeprowadzenia pogrzebu.

kostrzyn pogrzeby

Formalności urzędowe

Są konieczne: akt lekarski oraz akt zgonu USC to podstawa – bez aktu zgonu nie można przystąpić do organizacji pogrzebu. Kolejne urzędowe problemy są zazwyczaj w biurach ubezpieczyciela społecznego – najczęściej są to ZUS, KRUS, MSWiA oraz MON. Pracownicy zakładu Sacrum działając z upoważnienia rodziny zmarłego mogą załatwić wszelkie formalności konieczne do uzyskania zasiłku pogrzebowego. Do czasu wypłaty zasiłku zakład pogrzebowy Sacrum kredytuje wszelkie działania organizacyjne oraz zakup akcesoriów pogrzebowych.

Oferta na usługi pogrzebowe Sacrum Kostrzyn nad Odrą

Oferta firmy obejmuje całość czynności związanych z organizacją pogrzebu, przygotowaniem miejsca pochówku, ustaleniem terminów (pogrzeb, msza, kremacja, konsolacja), drukiem i kolportażem nekrologów, przygotowaniem oprawy kwiatowej, transportem zwłok, żałobników oraz księdza, przygotowaniem stypy.
Po pogrzebie współpracę z firmą Sacrum można kontynuować w zakresie budowy nagrobka oraz całorocznej opieki nad grobem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *