Całodobowy dom pogrzebowy Wrocław

Całodobowy dom pogrzebowy Wrocław

Kiedy w naszym życiu zderzamy się z najtrudniejszymi momentami w życiu, jakimi niewątpliwie są strata bliskiego i nieuchronna żałoba, to niezmiennie liczymy na współczucie i zrozumienie. W takich chwilach wymagamy też pełnego profesjonalizmu, aby móc godnie pożegnać członka rodziny lub przyjaciela. Niezastąpione jest wówczas wsparcie od zaufanej firmy pogrzebowej, która rozumie nasze potrzeby i potrafi zadbać o każdy szczegół. Zakład Pogrzebowy Witwicka to miejsce, które stoi na straży tych wartości, oferując szeroki wachlarz usług funeralnych. Pracownicy są dostępni dla wszystkich przez całą dobę pod numerem telefonu: 691 220 203. Niezależnie od pory dnia, przyjmują oni zgłoszenia na transport zmarłych z ich domów bądź szpitali do chłodni we Wrocławiu.

Firma pogrzebowa Wrocław – troskliwa organizacja ceremonii dzieci utraconych

Strata dziecka to jedno z najtrudniejszych przeżyć, jakie rodzice mogą doświadczyć. Zakład Pogrzebowy Witwicka z biurem we Wrocławiu, rozumie, że żałoba po stracie dziecka jest niezwykle delikatnym i osobistym procesem. Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu pogrzebów dzieci utraconych pozwala zapewnić możliwie największe wsparcie rodzicom i bliskim w tych trudnych chwilach. Wykwalifikowani pracownicy są gotowi, by z delikatnością i empatią pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań pogrzebowych,  Personel służy doradztwem i wsparciem w kwestiach formalnych, aby jak najbardziej odciążyć rodziny.

Zakład pogrzebowy z Wrocławia oferuje kremacje

Coraz więcej osób z pełną świadomością o wielu zaletach, wybiera kremację jako alternatywę dla tradycyjnego pochówku. Zakład Pogrzebowy Witwicka z Wrocławia oferuje profesjonalne usługi kremacji zwłok, z poszanowaniem dla życzeń zmarłego lub wyboru rodziny. Przebieg kremacji nadzorowany jest w sposób nowoczesny, ponieważ monitoruje go komputer. Cały proces odbywa się całkowicie automatycznie w sposób bezdymny i bezwonny. Zmarli kremowani są w trumnach drewnianych, lakierowanych, ale pozbawionych okuć ozdobnych. Pracownicy zakładu pogrzebowego są gotowi doradzić i wesprzeć rodziny w każdym aspekcie procesu kremacji. Odpowiedzą na wszystkie pytania oraz wątpliwości, które mogą się pojawić u bliskich zmarłego.

Całodobowy Zakład Pogrzebowy WITWICKA

Dane kontaktowe: 

Adres: ul. Borowska 254,

50-558 Wrocław

Numery tel.: 

71 889 00 60

691 445 832 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *