Kompleksowe Usługi Pogrzebowe w Strzelinie i okolicy

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe w Strzelinie i okolicy

Zakład Pogrzebowy Olimp z siedzibą w Strzelinie od wielu lat świadczy usługi pogrzebowe dla mieszkańców Strzelina i okolic, takich jak Brożec, Wiązów, Wyszonowice, Borek Strzeliński, Łagiewniki, Prusy, Dankowice czy Jordanów Śląski. Firma pogrzebowa Olimp posiada bogatą wiedzę i doświadczenie, co pozwala jej na pełną odpowiedzialność za wszystkie etapy organizacji pogrzebu – od pierwszego kontaktu aż po ostatnią chwilę ceremonii pochówku, zapewniając najwyższą jakość usług. Firmę prowadzi znana z empatii i wrażliwości na krzywdę ludzką Pani Halina Łobasz, której pomaga swoim dynamicznym działaniem syn Paweł Łobasz. Przedsiębiorcy każdego dnia udowadniają mieszkańcom Strzelina, że stanowią zgrany duet, któremu można zaufać.

Oferta Zakładu Pogrzebowego w Strzelinie kierowana jest do rodzin, które oczekują godnej ceremonii pogrzebowej, przy jednoczesnym zachowaniu przystępności i transparentności cen. Personel zakładu jest dostępny 24 godziny na dobę, aby służyć pomocą tym, którzy przeżywają żałobę po stracie bliskiej osoby. Dbają oni o każdy detal związany z pogrzebem, zarówno z trumną, jak i z urną – począwszy od eksportacji ciała zmarłego do własnej chłodni, przez wybór i przygotowanie akcesoriów, po dystrybucję nekrologów, zapewnienie oprawy florystycznej, aż po perfekcyjne przeprowadzenie uroczystości, zawsze zachowując profesjonalizm i dyskrecję.

Własne Krematorium w Strzelinie

Dom pogrzebowy Olimp posiada innowacyjne i  nowoczesne zaplecze, które obejmuje własne krematorium, sale pożegnalne, pomieszczenie chłodnicze, bogaty wybór trumien i urn, a także eleganckie karawany marki Mercedes. W styczniu 2014 roku firma Olimp otworzyła nowoczesne krematorium w Strzelinie, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie mieszkańców regionu pogrzebami z uprzednim spopieleniem zwłok. Dzięki temu mieszkańcy Strzelina i okolic mają możliwość zorganizowania sprawnie i bezpiecznie certyfikowanej kremacji wraz z pożegnaniem w salach pożegnań domu pogrzebowego Olimp.

Innowacyjne Zaplecze zakładu pogrzebowego w Strzelinie – Krematorium, sale pożegnalne, nowoczesne karawany

Najważniejszym celem Zakładu Pogrzebowego Olimp jest zapewnienie godnego pożegnania dla zmarłego. Firma pogrzebowa Olimp posiada duży wybór usług pogrzebowych na najwyższym poziomie, obejmujących organizację tradycyjnych pogrzebów z trumną oraz ceremonii kremacyjnych z urną. Ceremonie pogrzebowe przeprowadzane są  zarówno w formie religijnej, dostosowując się do różnych wyznań, jak i w sposób świecki z udziałem mistrza ceremonii pogrzebowej. Dom pogrzebowy w Strzelinie zawsze respektuje uczucia religijne rodzin oraz tradycje.

Doświadczeni pracownicy Zakładów Pogrzebowych Olimp podczas organizacji ceremonii pogrzebowej utrzymują kontakt z rodziną zmarłego, dbając o to, aby wszystkie ich oczekiwania i potrzeby zostały właściwe zinterpretowane. Biuro zakładu usług pogrzebowych, mieści się przy ul. Wolności 25A w Strzelinie, zajmuje się wypłatą zasiłków pogrzebowych oraz kompleksowym załatwianiem wszelkich formalności urzędowych, cmentarnych i innych związanych z organizacją pogrzebu. Olimp to dom pogrzebowy gotowy wesprzeć rodzinę w trudnym czasie żałoby, zapewniając godny i dostojny pochówek zmarłego. W zakładce kontaktowej znajdują się informacje ułatwiające całodobowy kontakt i dojazd do biura firmy Olimp.

Całodobowe usługi pogrzebowe Strzelin

Zakład Pogrzebowy i Krematorium Olimp
ul. Wolności 25A, 57‑100 Strzelin

570 434 488 (24h/7)

717 962 992 (8-16)

794 161 008 (8-16)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *