Godne pogrzeby w zakładzie pogrzebowym w Gorzowie Wielkopolskim

Godne pogrzeby w zakładzie pogrzebowym w Gorzowie Wielkopolskim

W trosce o godne pożegnanie bliskich, Zakład Pogrzebowy Omnis oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, bazujące na profesjonalizmie, empatii oraz wieloletnim doświadczeniu. Firma pogrzebowa działa z pełnym zaangażowaniem, by zapewnić rodzinom z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic wsparcie w trudnych chwilach straty. Empatyczni pracownicy rozumieją, że każda rodzina ma swoje unikalne potrzeby i preferencje. Dlatego też usługi są dostosowywane indywidualnie, by spełnić oczekiwania bliskich zmarłego w najwyższym stopniu. Dbają o każdy detal ceremonii pogrzebowej, zapewniając godne pożegnanie osoby zmarłej oraz wsparcie dla jego najbliższych.

Zakład pogrzebowy Gorzów Wlkp.

Zakład pogrzebowy Omnis rozumiejąc, że każdy może posiadać różne światopoglądy, przygotowują uroczystości żałobne zgodnie z życzeniami rodzin oraz samych zmarłych, którzy za życia wyznawali określone wyznania. Wielu jednak nie życzy sobie obecności osoby duchownej, dlatego pracownicy przygotowują dopracowane w każdy detalu ceremonie świeckie pozbawione religijnych elementów. Gwarantują obecność wykwalifikowanego Mistrza Ceremonii, który z klasą prowadzi świeckie pożegnania zgodnie z prośbami rodzin oraz z poszanowaniem dla zmarłego. Posiada on nie tylko umiejętności organizacyjne, ale również empatię i delikatność w kontaktach z rodziną, co sprawia, że ceremonia jest spokojna, godna i spersonalizowana dzięki m.in. dopasowanej mowy pożegnalnej. 

Usługi pogrzebowe Gorzów Wielkopolski — Kremacja zwłok

Od około kilkunastu lat zainteresowanie kremacją, jako alternatywą dla tradycyjnego pochówku z trumną, nieustannie rośnie. Dom pogrzebowy Omnis z Gorzowa Wlkp. oferuje wszechstronną pomoc, w tym w organizacji ceremonii urnowych poprzedzonych procesem kremacji zwłok. W pełni profesjonalnie i z poszanowaniem dla zmarłego zapewniają przeprowadzenie kremacji wraz z kompleksową organizacją ceremonii pożegnalnej. Ponadto, w swojej ofercie posiadają bogaty wybór urn, które pozwalają na wyrażenie osobistego uczucia i pamięci w sposób godny i piękny. Urny dostępne są w różnych odcieniach, stylach i kształtach. Rodziny mogą wybierać spośród modeli szklanych, drewnianych, kamiennych, kompozytowych czy ceramicznych. 

Doświadczeni doradcy firmy Omnis służą kompleksowym wsparciem na każdym etapie organizacji pogrzebu. Od formalności związanych z dokumentacją, po wybór kwiatów czy oprawę muzyczną ceremonii – każda rodzina może liczyć na pomoc i profesjonalizm zakładu pogrzebowego Omnis.

Dom Pogrzebowy OMNIS w Gorzowie Wielkopolskim

Dane kontaktowe:

Adres: ul. Żwirowa 76
66-400 Gorzów Wlkp.

Strona firmy: www.omnis.net.pl

E-mail: omnis@omnis.net.pl

Całodobowe numery tel.:

95 722 42 08

608 573 475

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *