Doświadczony zakład pogrzebowy w Gdańsku

Doświadczony zakład pogrzebowy w Gdańsku

Dotknięci stratą bliskiej osoby, pragniemy, aby ostatnia droga została zorganizowana w najlepszy możliwy sposób. Zależy nam, aby spełnić życzenia naszej bliskiej osoby, by w godny sposób móc ją pożegnać. Zakład pogrzebowy Lilia w Gdańsku to miejsce, w którym każde pożegnanie staje się ważnym momentem pełnym szacunku i troski. Firma funeralna oferuje profesjonalne usługi pogrzebowe organizując pogrzeby różnego wyznania, świeckie, pogrzeby dzieci czy kremacje.

Zakład pogrzebowy w Gdańsku przy ul. Gospody 2A od dwudziestu lat zdobywa doświadczenie w branży funeralnej. Wyróżniając się indywidualnym podejściem do każdej rodziny i zrozumieniem dla ich potrzeb, z pełnym zaangażowaniem, przygotowują uroczystości pogrzebowe, trumny, urny, a także zapewniają transport zmarłych dla mieszkańców Gdańska oraz Sopotu.

Zakład pogrzebowy z Gdańska służy pomocą w trakcie i po pogrzebie

Pracownicy zakładu pogrzebowego Lilia cechują się empatią, szacunkiem i wysoką kulturą osobistą. Są gotowi sprostać każdemu zadaniu, dbając o godne i dostojne pożegnanie dla zmarłych. Działając w zgodzie z etyką zawodową, dokładają wszelkich starań, aby rodziny czuły się rozumiane w tych trudnych chwilach straty.

Mając na uwadze najróżniejsze potrzeby klientów, pracownicy firmy funeralnej w Gdańsku, oferują usługę, jaką jest dbałość o groby zmarłych. W formie fotorelacji przesyłają rodzinom zdjęcia ukazujące wysprzątane groby ze świeżymi kwiatami oraz nowymi, czystymi zniczami.

W miejscowości Gdańsk można liczyć na profesjonalizm zakładu pogrzebowego

Troska o bliskich zmarłych stanowi najwyższy priorytet. Kompetencje, uczciwość i dbałość o każdy detal są nieodłącznymi cechami działania firmy funeralnej w Gdańsku. Dzięki temu rodziny mogą spokojnie powierzyć organizację uroczystości pogrzebowych w ręce doświadczonych i empatycznych profesjonalistów. Biorą oni na siebie odpowiedzialność w załatwieniu wszelkich formalności w imieniu swoich klientów, w tym także we wnioskowaniu o zasiłek z ZUS, KRUS, MSWiA a także WBE.

Zakład usług pogrzebowych Lilia

Witryna: www.liliapogrzeby.pl

Gdańsk Żabianka

ul. Gospody 2A,

80-344 Gdańsk

całodobowy nr tel: 888-550-860

e-mail: biuro@liliapogrzeby.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *